3 największe mity o rozszerzeniu penisa

3 największe mity o rozszerzeniu penisa

Przez stulecia ludzkość zawsze była gotowa do braku wiedzy z intuicją, odejmowaniem, obserwacją i wynalazkiem, czystym i prostym, zwanym zwykle mitem.

Mity to opowieści oparte w pewnym stopniu na tym, co ludzie rozumieją fakty przed nimi. Ich celem jest wypełnienie luki w wiedzy lub innych lub moralności.

Dobrym przykładem rozległego mitu, który nie ma rzeczywistej podstawy i stara się zastosować określony rodzaj zachowań, jest stare powiedzenie, że masturbacja sprawia, że ​​ludzie zaczynają oślepiać. W rzeczywistości, szwajcarski lekarz Samuel-Auguste Tissot powiedział w 1760 roku, że jego studia wykazały, że masturbacja powoduje zauważalne zmniejszenie siły, pamięci, a nawet powód, rozmazane widzenie, wszystkie zaburzenia nerwowe, osłabienie organów płciowych zakłóca apetyt, bóle głowy i wiele Inne zaburzenia.

Nie ulega wątpliwości, że większość ludzi żyjących dzisiaj wie lepiej niż wierzyć. Ale dorośli mężczyźni nie oszczędzają obawy, że mity mają wpaść w ich dusze. Więcej na temat domowe sposoby na przedłużenie stosunku.

Oto niektóre z mitów:

Brak seksu przez dłuższy okres z pewnością spowodował, że penis lub jądra kurczą się. Jednak ani rozmiar penisa, ani jądra nie są w żaden sposób powiązane z częstotliwością sesji seksualnych czy cokolwiek innego tego rodzaju.
Innym ulubionym czasem jest seria mitów łączących rozmiar penisa z innymi częściami ciała, zwykle rąk lub stóp. Ponownie, nie ma naukowych dowodów, że rozmiar penisa jest związany z wielkością każdej części ciała. Faktycznie badania prowadzone przez ekspertów wykazały słabą korelację w największym stopniu między wielkością penisa i wielkością stóp mężczyzny. Oznacza to, że zasada jest dobra dla, prawdopodobnie, jednego człowieka w stu.
Niektórzy mężczyźni uważają, że woda pitna może zwiększyć penis, co nie jest prawdą. Podczas gdy inne mięśnie w organizmie mogą rosnąć w rozmiarze za pomocą dodatkowego tlenu i wody dostarczanego przez suplementy lub pigułki, nie dotyczy to penisa. Gąbczaste tkanki zwane Corpora Cavernosa nie są przeznaczone do przechowywania krwi lub innej cieczy na stałe, ale tylko tak długo, jak stymulacja seksualna występuje. Chociaż ćwiczenia powiększania penisa dzielą pewne cechy z regularnymi technikami budowy ciała, dodawanie wody, aby uzyskać rozmiar nie jest wśród nich.

Czasem nie towarzyszy temu proporcjonalna inflacja prącia

Ćwiczenia penisa działają przez zmuszanie komórek, które tworzą tkanki penisa do wzrostu liczby, używając własnego mechanizmu przystosowania się do ciśnienia zewnętrznego. Tempo procesu rozszerzenia można zwiększyć za pomocą tabletek powiększających penisa, które zwiększają przepływ krwi do obszaru narządów płciowych i zapewniają produkcję testosteronu przez organizm we właściwym poziomie.

Zaburzenia erekcji zwane również impotencją lub zaburzeniami erekcji oznacza, że ​​nie można osiągnąć lub utrzymać erekcji penisa wystarczającego do współżycia seksualnego. Napęd seksualny jest często normalny. Kobieta zadowolona z stosunku nie zależy od długości penisa mężczyzny. Człowiek musi wiedzieć, że tylko dwie centymetry kobiety pochwy są bardzo wrażliwe na tarcie przyjemności z płci. Krótko mówiąc, nie ma idealnej długości ani prącia, musi być wystarczająco trudne, aby penetrować pochwę kobiety.

Podczas erekcji naczynia krwionośne w wale penisa są wypełnione krwią, co sprawia, że ​​wał jest twardszy i napompowany. Prącia penisa nie są tak mocne, jak wał. Czasem nie towarzyszy temu proporcjonalna inflacja prącia, która jest uważana za normalną.

Pozycja seksualnapodczas penetracji niech będzie na górze i pod spodem. To pozwala jej zdecydować, kiedy penetracja powinna się zdarzyć. Jeśli stwierdzi, że nie jesteś na tyle twarda, może to zrobić więcej, co cię wzbudza, a kiedy jesteś gotowy, może wejść na górę i wziąć twój penis. To jest mniej pracy dla mężczyzny.